جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "


رادین نامی فراتر از یک تولید کننده ترازوی فروشگاهی است. در واقع نمادی بیانگر یک تولید و مدیریتی موفق است. استفاده از فن آوری روز دنیا در ساخت ترازوی رادین محصولی با کیفیت و کارایی بالا را روانه بازار نموده است. این افتخاری بزرگ است که ترازوی رادین به عنوان محصولی با کیفیت در دسترس کاربران ترازوی دیجیتال قرار می گیرد. 

1مجموع 6 محصول
ترازوی رادین 8800 پلاس
کد کالا :
0
قیمت :
0

عملکرد بهتر در کنار استفاده از تکنولوژی روز دنیا همواره مورد توجه کاربران وسایل دیجیتال است. در واقع تمامی خریداران در خرید ترازوی فروشگاهی، علاوه بر اتوماسیون سازی فروشگاه به کارایی و عملکرد بهتر آن نیز توجه می نمایند. 

قیمت : 0 تومان
ترازوی 6700 پلاس رادین
کد کالا :
0
قیمت :
0

ترازوی رادین 6700 یکی از تولیدات برتر کارخانه رادین است. این ترازوی دیجیتالی به دلیل کاربرد فراوانی که دارد سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است. قابلیت های فراوانی که این محصول دارد سبب شده که این ترازو مناسب برای مشاغل مختلف و کاربرانی با انتظارات متفاوت باشد.

قیمت : 0 تومان
ترازوی رادین مدل 1230
کد کالا :
0
قیمت :
0

ترازو پرینتر دار رادین مدل ۱۲۳۰ به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه در ظرفیت ۳۰ کیلوگرم و دقت توزین ۲ و ۵ گرم تولید می شود . ترازوی رادین مدل 1230 مجهز به پرینتر داخلی و صندوق فروشگاهی می باشد. این مدل بیشتر در مراکزی که نیاز به ارائه فاکتور به مشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد. مانند سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، شیرینی فروشی ها و … 

قیمت : 0 تومان
ترازوی رادین 8800 پلاس 70 کیلوگرمی
کد کالا :
0
قیمت :
0

ترازوی رادین 8800 دارای دو ظرفیت توزین 40 کیلو و 70 کیلوگرم می باشد. نمایشگرLED آن کاملا کاربردی ومناسب است. این نمایشگر دارای اطلاعاتی نظیر واحد وزن، قیمت و قیمت کل می باشد. این ترازوی رادین دارای چاپگر حرارتی داخلی بوده و فاکتور فروش به مشتری ارائه می دهد. 

قیمت : 0 تومان
ترازو رادین 1204
کد کالا :
0
قیمت :
0

ترازوی 30 کیلویی رادین جز ساده ترین تولیدات کارخانه رادین است. طراحی ساختار آن به شکلی است که دارای علمک بوده و نمایشگری از نوع LED دارد. وضوح تصویر آن به دلیل داشتن این نوع نمایشگر است. این نمایشگر به صورت دو طرفه است و داشتن این ویژگی راحتی و اطمینان مشتری را در بر دارد.

قیمت : 0 تومان
ترازوی رادین 8800
کد کالا :
0
قیمت :
0

ترازوی رادین 8800 به عنوان ساده ترین عضو خانواده رادین 8800 محسوب می گردد. قابلیت اتصال به کارت خوان به درخواست مشتری در این محصول ساده صورت می گیرد. 

قیمت : 0 تومان
1مجموع 6 محصول