جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

   


 

 


ترازو دیجیتال از ابزار توزین است که امروزه در بسیاری از اصناف کاری مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از وسایل کاربردی جهت خرید و فروش اجناس در سوپر مارکت ها ، میوه فروشی ها ، پروتئینی ها ، طلا فروشی ها و آزمایشگاه ها و ... می باشد . ترازو دیجیتال در انواع مختلفی تولید می گردد که هر کدام از این ها بر حسب نیاز مشتری و نوع فعالیت مورد استفاده قرار میگیرد .

ترازوی دیجیتال که با پیشرفت تکنولوژی جایگزین ترازوهای قپانی قدیم شده اند از تنوع بالایی برخوردار هستند انواع این دستگاه ها عبارت اند از ترازوی فروشگاهی ، ترازوی آزمایشگاهی ، ترازوی گرمی ، ترازوی صنعتی ، ترازوی نفرکش و ... که هر کدام از این مدل ها توسط کشورهای گوناگون با برندهای مختلف تولید می گردد .

قیمت ترازو دیجیتال بر حسب کاربری ، کیفیت و نوع قطعات تعیین می گردد قابل توجه است که ترازوهای دیجیتال با برندهای متفرقه نیز ازائه می گردد لذا توصیه می شود هنگام خرید ترازو از کیفیت و اصل بودن دستگاه اطمینان خاطر کسب نمایید جهت خرید ترازو به نمایندگی فروش ترازو مراجعه نمایید تا از گارانتی دستگاه و نیز خدمات پس از فروش بهرمند گردید .

1234مجموع 63 محصول
ترازوی پند مدل براوو
کد کالا :
011
قیمت :
0

ترازوی براوو ساخت مهندسان ایرانی کارخانه ی پند به عنوان تنها ترازوی بدون علمک تولید شده توسط این کارخانه معرفی شده است که دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد این ترازو که به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دارای 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و مورد تایید توزین سرویس قرار گرفته است .

قیمت : 0 تومان
ترازوی دیجیتال پند تک مدل PT206B
کد کالا :
012
قیمت :
0

ترازوی پند تک مدل PT206B ساخت کارخانه ی پندتک عضوی از گروه صنعتی پند می باشد که دارای قابلیت کارکرد 1/5 بدون نیاز به برق شهری از طریق 3 عدد باتری قلمی می باشد و در صنعت ترازوی دیجیتال به عنوان کم مصرف ترین ترازو معرفی شده است این دستگاه که قایلیت شمارش قطعات را دارا می باشد دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش بوده و مورد تایید توزین سرویس قرار گرفته است .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پند تک مدل PT206F
کد کالا :
013
قیمت :
0

ترازوی پند تک مدل PT206F به عنوان کم مصرف ترین ترازوی دیجیتال در عرصه ی سیستم های توزین دیجیتال شناخته شده است و به دلیل قابلیت کارکرد 1/5 بدون نیاز به برق شهری برای استفاده در مکان هایی که امکان دسترسی به برق شهری محدود می باشد توصیه می شود و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پند تک مدل PT206-BF
کد کالا :
014
قیمت :
500000

ترازوی دیجیتال پندتک دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم توسط کارخانه ی پندتک طراحی و تولید شده است . ظاهر ترازوی دیجیتال معرفی شده کوچک و قابل حمل می باشد و نمایشگر آن به صورت دو طرفه بر روی علمک دستگاه قرار گرفته است توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 500000 تومان
ترازوی استیل پند مدل PX7000
کد کالا :
015
قیمت :
0

ترازوی استیل پند مدل PX7000 دارای بدنه ی کاملا استیل می باشد که به عنوان ترازوی ضدآب در محیط هایی که دارای رطوبت بالا هستند مورد استفاده قرار میگیرد مقاوت ترازوی دیجیتال معرفی شده به گونه ای می باشد که می توان آن را هم تراز با باسکول دیجیتال دانست . توزین سرویس ترازوی پند را مورد استفاده قرار داده و با 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی استیل پند مدل PX3000
کد کالا :
016
قیمت :
1100000

ترازوی استیل پند که در کارخانجات به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد و می توان گفت نوعی ترازوی قطعه شمار محسوب می شود . دستگاه معرفی شده دارای 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و مورد تایید کارشناسان دیجی اسکال قرار گرفته است .

قیمت : 1100000 تومان
ترازوی صنعتی پند مدل PX7000
کد کالا :
016
قیمت :
0

ترازوی صنعتی پند مدل PX7000 دارای ظرفیت 50 کیلوگرم و دقت توزین 10 گرم می باشد و به دلیل دارا بودن قابلیت شمارش قطعات در امور بسته بندی به عنوان ترازوی قطعه شمار مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس نماینده ی رسمی فروش و تعمیر ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 14 ماه گارانتی معتبر به مشتریان اراده می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پستی پند مدل PX3000
کد کالا :
017
قیمت :
0

ترازوی پستی پند دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم می باشد ترازوی دیجیتال معرفی شده دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد و در ادارات پست و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی پستی پند با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پند مدل PX6000
کد کالا :
018
قیمت :
0

ترازو پند مدل PX6000 دارای ماشین حساب داخلی بوده و امکان محاسبه ی فروش روزانه برای کاربرام میسر می باشد ترازو معرفی شده که توسط مهندسان ایرانی کارخانه پند طراحی و تولید شده است . این دستگاه دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 و 1 گرم بوده و به همراه 14 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پند مدل PX7500
کد کالا :
019
قیمت :
0

ترازوی پند مدل PX7500 توسط کارخانه ی پند طراحی و تولید شده است و در حال حاضر تنها در مدل ترازوی 30 کیلویی ساده موجود می باشد . ترازو دیجیتال پند دارای قابلیت پاسخگویی همزمان به چند مشتری می باشد . کارشناسان دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 14 ماه گارانتی و 1 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی پند مدل PX8600
کد کالا :
020
قیمت :
0

ترازو دیجیتال پند دارای دو ظرفیت 30 کیلوگرم و 50 کیلوگرم می باشد که در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد . این دستگاه دارای 400 حافظه مستقیم و 1000 حافظه ی غیر مستقیم می باشد کارشناسان توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 14 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از  فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی بارکد خوان ایکلاس مدل CS2
کد کالا :
021
قیمت :
0

ترازوی بارکدزن ای کلاس دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم ساخت کشور ایران می باشد ترازو CS2 که دارای پک کامل ترازو پرینتر دار بارکد زن و دستگاه بارکد خوان می باشد کارشناسان توزین سرویس ترازوی دیجیتال معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی لیبل زن مدل LS6
کد کالا :
022
قیمت :
0

ترازو ایکلاس که به ترازوی لیبل زن معروف می باشد دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم است . تنظیم سایز و ابعاد لیبل و همچنین تولید بارکد واقعی از برجسته ترین ویژگی های ترازو معرفی شده می باشد که آن را از دیگر محصولات متمایز می سازد این ترازو با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود . 

قیمت : 0 تومان
ترازوی لیبل پرینتر ایکلاس مدل LS2
کد کالا :
023
قیمت :
0

ترازوی لیبل پرینتر ایکلاس مدل LS2 با قابلیت 10224 حافظه  و محاسبه ی الباقی پول مشتری به عنوان ترازوی فروشگاهی در پروتئینی ها ، شیرینی فروشی ها و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازو کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی لیبل پرینتر مدل LSG
کد کالا :
024
قیمت :
0

ترازوی لیبل پرینتر مدل LSG دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم می باشد . این ترازو دارای قابلیت پرینت بر روی لیبل و رول حرارتی می باشد توزین سرویس نمایندگی ترازو توزین صدر دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی بارکد زن مدل صدرا
کد کالا :
025
قیمت :
0

ترازوی توزین صدر مدل صدرا با قابلیت تولید بارکد تجمعی توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید شده است ظرفیت دستگاه معرفی شده 75 کیلوگرم و دقت توزین آن 5 گرم می باشد مهندسان توزین سرویس ترازوی دیجیتال معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی توزین صدر مدل DS3031
کد کالا :
026
قیمت :
0

ترازوی توزین صدر ساخت کشور ایران دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد که به صورت ترازوی رومیزی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش ترازو و خدمات پس از فروش تعمیر ترازو دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار می دهد و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی توزین صدر مدل DS7003C
کد کالا :
027
قیمت :
0

ترازوی توزین صدر مدل DS7003C که توسط مهندسان ایرانی طراحی و تولید شده است دارای قابلیت شمارش قطعات می باشد که در امور بسته بندی به عنوان ترازوی قطعه شمار مورد استفاده قرار میگیرد ترازو معرفی شده دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 2 گرم می باشد و با 12 ماه گارانتی و 1 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی توزین صدر مدل DS8000
کد کالا :
028
قیمت :
0

ترازوی صدر دارای 2 ظرفیت 5 کیلوگرم و 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم و 5 گرم می باشد در فروشگاه ها به عنوان ترازوی فروشگاهی مورداستفاده قرار میگیرد . ترازو معرفی شده دارای تاییدیه توسط کارشناسان توزین سرویس می باشد و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی توزین صدر مدل کارا
کد کالا :
029
قیمت :
0

ترازوی توزین صدر مدل کارا به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد ساخت کشور ایران بوده و توسط کارشناسان توزین سرویس مورد تایید قرار گرفته است ظرفیت این دستگاه 40 کیلوگرم و دارای دقت توزین 5 گرم می باشد و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
1234مجموع 63 محصول