جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "کالباس بر محک از تولیدات کارخانه ی محک در ایران است که علاوه بر تولید ترازوی دیجیتال در زمینه ی کالباس بر نیز فعالیت می کند کالباس بر محک جهت برش کالباس در فروشگاه های مواد غذایی مورد استفاده قرار میگیرد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . جنس بدنه ی این دستگاه از آلومینیوم مستحکم ساخته شده است و از مقاومت بالایی برخوردار می باشد .

تیغه ی کالباس بر محک ایتالیایی بوده و در قطر 27.5 سانتی متر ارائه میگردد . استفاده از کالباسبر محک در فروشگاه ها به همراه ترازو دیجیتال پیشنهاد مناسبی می باشد و از قیمت مقطوعی برخوردار می باشد . کالباس بر محک در دو مدل معمولی و کالباسبر ترازو دار قابل انتخاب می باشد که در مدل دوم دستگاه دارای نمایشگر دیجیتال بوده و مقدار وزن کالباس را مشخص می کند .

توزین سرویس نمایندگی فروش و تعمیر کالباس بر کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

قیمت : 755.000 تومان