جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "


نمایشگر باسکول یکی از اجزای اصلی باسکول است که وظیفه ی اعلام وزن را برعهده دارد این قطعه در مدل های نمایشگر باسکول فروشگاهی و نمایشگر باسکول صنعتی ارائه می گردد . نمایشگر باسکول در انواع مختلف ارائه می گردد که هر کدام بر اساس کشور سازنده و برند دارای کیفیت متفاوتی هستند . نمایشگر باسکول ممکن است جایگزین نمایشگر اصلی باسکول گردد و یا اینکه به عنوان نمایشگر دوم باسکول مورد استفاده قرار گیرد ساختار این قطعه به صورت پرینتر دار و یا بدون پرینتر تولید می گردد که استفاده از آنها به نوع فعالیت کاربران بستگی دارد .

همچنین ممکن است در طول زمان و عملکرد طولانی مدت دستگاه نیاز به تعمیر نمایشگر باسکول ایجاد شود لذا در صورت مواجه شدن با این مشکل می بایست به مراکز تخصصی تعمیر باسکول مراجعه نمایید . توزین سرویس نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش باسکول دیجیتال به همراه کادری مجرب و متخصص خدمات خود را در سراسر کشور گسترش داده است جهت خرید و یا تعمیر نمایشگر باسکول با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

1مجموع 13 محصول
قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
نمایشگر باسکول دیجیتال مدل EKO
کد کالا :
1103
قیمت :
0

 

قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
قیمت : 0 تومان
نمایشگر باسکول مدل صدر SG31
کد کالا :
901
قیمت :
0

نمایشگر باسکول مدل صدر SG31جهت استفاده در باسکول های 5 تن تا 100 تن توسط کارخانه ی صدر تولید گردیده است . اندیکاتور باسکول دارای قابلیت قطعه شمار بوده و امکان کارکرد طولانی از طریق باطری را دارا می باشد . توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ازائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
اندیکاتور باسکول مدل SG22
کد کالا :
902
قیمت :
0

اندیکاتور باسکول مدل SG22 جهت اتصال به باسکول دیجیتال تولید گردیده است نمایشگر باسکول معرفی شده دارای استاندارد iso9001 و گواهی کنترل مدیریت کیفیت emc و استاندارد ملی ایران بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
نمایشگر باسکول دیجیتال مدل SG21
کد کالا :
903
قیمت :
0

نمایشگر باسکول دیجیتال مدل SG21 یکی از محصولات کارخانه ی صدر می باشد که با قابلیت ارائه دقت های متنوع در وزن های مشخص و نیز نصب پورت خروجی پرینتر و کامپیوتر تولید گردیده است دستگاه معرفی شده از 6 کلید کاربردی و کالیبراسیون کاملا آسان برخوردار می باشد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
اندیکاتور صدر مدل SG15
کد کالا :
904
قیمت :
0

اندیکاتور صدر مدل SG15 دارای پرینتر داخلی می باشد و امکان ارائه ی دقت های متفاوت در وزن های مشخص برای کاربران برقرار می باشد نمایشگر باسکول معرفی شده دارای ساعت و تاریخ زن سخت افزاری بوده و به عنوان یک اندیکاتور کامل برای باسکول دیجیتال معرفی میگردد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را به همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
نمایشگر باسکول مدل پلاس SG12
کد کالا :
905
قیمت :
0

نمایشگر باسکول مدل +SG12 دارای قابلیت صدور فاکتور می باشد و از 36 کلید کاربردی جهت حافظه های دستگاه برخوردار است دستگاه معرفی شده مناسب جهت استفاده در کارخانجات صنعتی بوده و کیفیت آن مورد تایید قرار گرفته است . توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه گارانتی معتبر ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
1مجموع 13 محصول