جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "


ترازو آزمایشگاهی جهت توزین مواد ریز گرمی تولید گردیده است استفاده از این ترازو معمولا در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد ترازو آزمایشگاهی که یکی از مهم ترین ابزار در آزمایشگاه ها است می بایست از ویژگی های منحصری نسبت به سایر ترازوهای دیگر برخوردار باشد چرا که مهم ترین اصل در این دستگاه ها توزین دقیق و بی خطا است .

ترازوی آزمایشگاهی در ظرفیت های گوناگونی تولید میگردد ساختار ظاهری این دستگاه ها به صورت محفظه دار و بدون محفظه ساخته شده است که بر حسب نوع فعالیت کاربران مورد استفاده قرار میگیرد . برندهای معتبر ترازو آزمایشگاهی ترازوی AND و ترازوی ADAM را می توان معرفی کرد که توسط کشورهای ژاپن و انگلیس تولید گردیده است . کالیبراسیون ترازو یکی از مهم ترین بخش ترازوی آزمایشگاهی به دلیل صحت عملکرد توزین ترازو می باشد این دستگاه در مدل های اتوکالیبره و کالیبره دستی ارائه می گردد . استفاده ی صحیح از ترازوی آزمایشگاهی موجب افزایش طول عمر و عملکرد صحیح دستگاه می گردد لذا در صورت نیاز به تعمیر ترازوی آزمایشگاهی و نیز قطعات ترازوی آزمایشگاهی به مراکز تخصصی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه نمایید جهت خرید ترازوی آزمایشگاهی نیز می توانید با کارشناسان فروش توزین سرویس در ارتباط باشید .

1234مجموع 70 محصول
ترازوی AND مدل HL-I
کد کالا :
033
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل HL-I ساخت کمپانی AND می باشد که در ظرفیت 600 گرم و دقت توزین 0/01 گرم تولید گردیده است . کیفیت این دستگاه مورد تایید کارشناسان توزین سرویس قرار گرفته است و به عنوان ترازوی گرمی و ترازوی زرگری مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی مدل SK-WP
کد کالا :
034
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی مدل SK-WP که به ترازوی گرمی نیز معروف است دارای 2 ظرفیت 15کیلوگرم و 30 کیلوگرم و دقت توزین 0/5 و 1 گرم می باشد و به عنوان ترازو آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد مهندسان توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی گرمی مدل SK-EHX
کد کالا :
035
قیمت :
0

ترازو گرمی مدل SK-EHX تولید شده توسط کمپانی AND در کشور ژاپن می باشد که در 3 ظرفیت 10 کیلوگرم ، 15 کیلوگرم و 30 کیلوگرم با دقت توزین 1 گرم ارائه می شود کارشناسان توزین سرویس ترازو آزمایشگاهی معرفی شده را مورد تایید قرار داده و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو آزمایشگاهی AND مدل HL
کد کالا :
036
قیمت :
0

ترازو آزمایشگاهی AND که به عنوان ترازوی گرمی نیز معرفی شده است توسط کمپانی معتبر AND در کشور زاپن با ظرفیت 300 گرم و دقت توزین 0/01 گرم طراحی و تولید گردیده است توزین سرویس کیفیت ترازو معرفی شده را کاملا مورد تایید قرار داده است و با گارانتی 12 ماهه به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو آزمایشگاهی AND مدل HT
کد کالا :
037
قیمت :
0

ترازو آزمایشگاهی AND مدل HT دارای ظرفیت 500 گرم و دقت توزین 0/1 گرم برای توزین مواد گرمی توسط کمپانی AND در کشور ژاپن طراحی و ساخته شده است و کیفیت آن به طور کامل مورد تایید مهندسان توزین سرویس قرار گرفته است . ترازو معرفی شده با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی گرمی AND مدل HL
کد کالا :
037
قیمت :
0

ترازو گرمی AND مدل HL توسط کارخانه ی AND در کشور ژاپن طراحی و ساخته شده است این دستگاه که از کیفیت فوق العاده برخوردار می باشدبه عنوان ترازوی آزمایشگاهی و ترازوی طلافروشی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را با 1 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی AND مدل SK-30KG
کد کالا :
038
قیمت :
0

ترازوی AND مدل SK-30KG توسط کارخانه ی AND در کشور ژاپن طراحی و تولید گردیده است و به دلیل بدنه ی مستحکم و مقاوم و کیفیت بالا به عنوان ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد دستگاه معرفی شده دارای استاندارد معتبر جهانی بوده و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی AND مدل EK
کد کالا :
038
قیمت :
0

ترازوی AND مدل EK دارای ظرفیت 2 کیلو گرم و دقت توزین 0/01 گرم می باشد که برای توزین مواد ارزشمند طراحی و تولید شده است این ترازو که دارای بدنه ی بسیار مستحکم می باشد به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود توزین سرویس کیفیت دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است .

قیمت : 0 تومان
ترازوی گرمی مدل EK
کد کالا :
039
قیمت :
0

ترازوی گرمی مدل EK دارای ظرفیت 3200 گرم و دقت توزین 0/01 گرم است که با رعایت استاندارد های بین المللی و به روز ترین تکنولوژی توسط کمپانی AND طراحی و ساخته شده است و به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد ترازو معرفی شده با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی مدل EK-I
کد کالا :
040
قیمت :
0

ترازوی AND به عنوان بهترین برند ترازوی آزمایشگاهی توسط کشور ژاپن طراحی و تولید شده است این ترازو که دارای استانداردهای معتبر جهانی می باشد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GR
کد کالا :
041
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GR یکی از بهترین ترازوهای تولید شده توسط کمپانی AND در ژاپن می باشد که دارای ظرفیت 200 گرم و دقت توزین 0.0001 گرم می باشد و برای توزین مواد آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس ترازو معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو آزمایشگاهی AND مدل GE
کد کالا :
042
قیمت :
0

ترازو آزمایشگاهی AND مدل GE به دلیل کیفیت و کارایی بسیار بالا در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو دارای دو ظرفیت 200 گرم و 300 گرم است دقت در توزین این دستگاه 0.001 گرم  می باشد توزین سرویس ترازو دیجیتال معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی AND مدل MX-MF
کد کالا :
043
قیمت :
0

ترازوی رطوبت سنج AND دارای ظرفیت 51 گرم و دقت توزین 0/001 گرم می باشد این ترازو که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است وسط کشور ژاپن طراحی و ساخته شده است توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی مدل GH202
کد کالا :
044
قیمت :
0

ترازوی AND مدل GH202 که در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته است توسط کشور ژاپن طراحی و تولید شده است و به منظور ترکیب و توزین مواد شیمیایی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس این ترازو را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی GH
کد کالا :
045
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی GH علاوه بر دارا بودن کیفیت بسیار فوق العاده دارای ظاهری زیبا نیز می باشد و به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد این ترازو دارای ظرفیت 100 گرم و دقت توزین 0/00001 گرم می باشد کارشناسان توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی AND مدل HR
کد کالا :
046
قیمت :
0

ترازوی AND مدل HR دارای ظرفیت 210گرم و دقت توزین 0/0001 گرم است که توسط کارخانه ی AND طراحی و تولید گردیده است این ترازو علاوه بر کیفیت فوق العاده دارای ظاهر زیبایی نیز می باشد و به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مود استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شده توسط 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی مدل GF
کد کالا :
047
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی مدل GF به ترازوی آزمایشگاهی معروف می باشد که در ظرفیت های مختلف توسط کشور ژاپن طراحی و تولید گردیده است کارشناسان توزین سرویس کیفیت ترازو معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو آزمایشگاهی مدل FX300I
کد کالا :
048
قیمت :
0

ترازوی AND مدل FX300I توسط کمپانی AND با در نظر گرفتن استانداردهای معتبر جهانی طراحی و تولید گردیده است و به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی گرمی کیا مدل kew
کد کالا :
049
قیمت :
0

ترازوی گرمی کیا مدل kew به ترازوی گرمی معروف می باشد که به دلیل دارا بودن شمارش دقیق قطعات در کارخانجات و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد ظرفیت این ترازو 20 کیلوگرم و دارای دقت 0/1 گرم می باشد توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار می دهد و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی کیا مدل TS
کد کالا :
050
قیمت :
0

ترازو کیا مدل TS به ترازوی گرمی معروف می باشد و برای توزین مواد گرمی مورد استفاده قرار میگیرد و در ظرفیت های مختلف ارائه داده می شود توزین سرویس ترازوی گرمی معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
1234مجموع 70 محصول