جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "


ترازوی ساتریو تولید کشور تایوان است که تولیدات خود را در گروه ترازوی فروشگاهی و ترازوی قطعه شمار ارائه می دهد تمامی محصولاتی که توسط کارخانه ی ساتریو ارائه می گردد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند همچنین می توان این برند را در گروه بهترین ترازوی قطعه شمار معرفی کرد که استفاده از آن به طور معمول جهت امور بسته بندی صورت می پذیرد .

کیفیت بالا و مقاومت بدنه این ترازو موجب گردیده تا مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد همچنین قیمت ترازو در مقایسه با کیفیت آن کاملا مقطوع می باشد . قطعات ترازوی ساتریو بر مبنای کیفیت بالا تولید گردیده است . توزین سرویس دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از ارائه می گردد جهت خرید ترازو و یا تعمیر ترازوی دیجیتال با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

1مجموع 1 محصول
ترازوی قطعه شمار ساتریو
کد کالا :
8010
قیمت :
600000

ترازوی ساتریو ساخته شده توسط کشور تایوان است که قابلیت شمارش قطعات همزمان با توزین را دارا می باشد ظرفیت تعیین شده برای ترازوی دیجیتال 60 کیلوگرم و دارای دقت توزین 1 گرم است . توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازو دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 600000 تومان
1مجموع 1 محصول