جستجوی پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :
از تا

تبلیغات

 

تعمیرات ترازو ، تعمیرات باسکول

 

 


 " قیمت تعمیر ترازو و تعمیر باسکول که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر می باشد "


ترازوی جادور تولید کشور تایوان است که در صنعت سیستم های توزین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد تولیدات این کارخانه در محور ترازوی صنعتی و ترازوی آزمایشگاهی صورت می پذیرد . ظاهر ترازو از ساختار شکیل و زیبا برخوردار است و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است .

محصولات ترازوی جادور از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همراه گارانتی معتبر ارائه می گردد . توزین سرویس نمایندگی فروش و تعمیر ترازو کیفیت ترازو جادور را مورد تایید قرار داده است جهت اطلاع از قیمت ترازو و یا راهنمای خرید ترازو با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

1مجموع 13 محصول
ترازو آشپزخانه جادور مدل JK-01
کد کالا :
8030
قیمت :
0

ترازوی آشپزخانه ی جادور ساخت کشور تایوان می باشد که در ظرفیت 3 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم تولید گردیده و در گروه ترازوی جادور قرار گرفته است . این ترازو جهت توزین مواد گرمی در منازل مورد استفاده قرار میگیرد . توزین سرویس نمایندگی فروش و تعمیر ترازو دستگاه معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی جادور مدل JPL
کد کالا :
8040
قیمت :
0

ترازوی جادور مدل JPL با ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم در گروه ترازوی فروشگاهی قرار گرفته است که توسط کشور تایوان طراحی و تولید گردیده است ترازوی جادور از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آویز جادور مدل JMH
کد کالا :
8050
قیمت :
0

ترازوی آویز جادور مدل JMH ساخت کارخانه ی جادور در کشور تایوان می باشد که در ظرفیت های 40 کیلوگرم ، 20 کیلوگرم و 10 کیلوگرم تولید گردیده است . توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش ترازو و تعمیر ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو فروشگاهی جادور مدل JPG
کد کالا :
5060
قیمت :
0

ترازو فروشگاهی جادور مدل JPG در سه ظرفیت 30 کیلوگرم ، 15 کیلوگرم و 6 کیلوگرم توسط کارخانه ی جادور در کشور تایوان طراحی و تولید گردیده است دستگاه معرفی شده به عنوان ترازوی قطعه شمار نیز مورد استفاده قرار میگیرد و قابل استفاده در محیط های مرطوب می باشد . توزین سرویس ترازو دیجیتال معرفی شده را به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL
کد کالا :
5070
قیمت :
0

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JCL دارای ظرفیت 30 کیلوگرم و دقت توزین 1 گرم می باشد که به عنوان ترازو قطعه شمار در کارخانجات و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد . توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازوی دیجیتال دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی جادور قطعه شمار مدل LGCN
کد کالا :
5080
قیمت :
0

ترازوی جادور قطعه شمار مدل LGCN در گروه ترازو قطعه شمار قرار میگیرد که علاوه بر توزین کالا عملیات شمارش قطعات را نیز انجام می دهند کیفیت ترازو دیجیتال معرفی شده مورد تایید قرار گرفته است و به همره 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی صنعتی مدل JWA
کد کالا :
5090
قیمت :
0

ترازوی صنعتی مدل JWA در گروه ترازوی جادور قرار گرفته است که به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . کیفیت ترازو دیجیتال معرفی شده توسط مهندسان توزین سرویس مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی قطعه شمار جادور مدل JWE
کد کالا :
6010
قیمت :
0

ترازوی قطعه شمار جادور مدل JWE ساخت کشور تایوان بوده که به عنوان ترازوی قطعه شمار در کارخانجات صنعتی و امور بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد ترازوی دیجیتال معرفی شده از کیفیت بالایی برخوردار است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII
کد کالا :
6020
قیمت :
0

ترازوی آزمایشگاهی جادور مدل SNUGIII در ظرفیت و دقت های مختلف توسط کارخانه ی جادور طراحی و تولید گردیده است و به عنوان ترازوی آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد توزین سرویس کیفیت ترازو معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازو آزمایشگاهی جادور مدل sky
کد کالا :
6030
قیمت :
0

ترازو آزمایشگاهی جادور مدل sky در ظرفیت و دقت های مختلف توسط کارخانه ی جادور طراحی و تولید گردیده است که به عنوان ترازو آزمایشگاهی و ترازوی گرمی با قابلیت شمارش قطعات مورد استفاده قرار میگیرد . دستگاه معرفی شده به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش تعمیر ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی صنعتی جادور مدل JKH
کد کالا :
6040
قیمت :
0

ترازوی صنعتی جادور مدل JKH دارای ظرفیت 500 گرم و دقت توزین 0/1 گرم می باشد که به عنوان ترازوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . توزین سرویس نمایندگی فروش و تعمیر ترازو دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
ترازوی جادور صنعتی مدل JDI
کد کالا :
6050
قیمت :
0

ترازوی جادور صنعتی مدل JDI دارای ظرفیت 3 کیلوگرم و دقت توزین 0/1 گرم می باشد این دستگاه که به عنوان ترازوی گرمی نیز شناخته شده است دارای قابلیت شمارش قطعات نیز می باشد . توزین سرویس نمایندگی رسمی فروش و تعمیر ترازو دستگاه معرفی شده را مورد تایید قرار داده است و به همراه 12 ماه گارانتی به مشتریان ارائه می دهد .

قیمت : 0 تومان
ترازوی ضد آب جادور مدل jwg
کد کالا :
6060
قیمت :
0

ترازوی ضد آب جادور مدل jwg در 2 ظرفیت 30 کیلوگرم و 50 کیلوگرم توسط کارخانه ی جادور در کشور تایوان به عنوان ترازوی صنعتی طراحی و تولید گردیده است کیفیت این ترازو توسط توزین سرویس مورد تایید قرار گرفته است و به همراه 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ترازو به مشتریان ارائه داده می شود .

قیمت : 0 تومان
1مجموع 13 محصول